Догляд за обличчям та руками після 45 років

У мої 50 з гаком років мені ніхто не дає більше 40 . Секрет - у правильному догляді за шкірою.
Всі процедури я в основному роблю на ніч. Вранці вмиваюся і змащую обличчя кремом, який підходить для мого типу шкіри. Увечері, прийшовши з роботи, знімаю макіяж з обличчя молочком, вмиваюся холодною водою.

Потім беру невеликий рушник, обдати його гарячою водою з чайника, кладу на обличчя і тримаю кілька хвилин. Після цього геркулес, змолоти в кавомолці до стану борошна, я розводжу водою і наношу на обличчя. Коли геркулес на обличчі висохне, ретельно змиваю його водою і змащую шкіру кремом.
Вранці і ввечері ( після масок ) роблю ліфтинг- гімнастику для обличчя. Кладу два великих пальця під верхню губу (у районі носогубних складок) подушечками назовні, надавлюю, вважаю до 20. Повторюю 3-4 рази. Ця вправа розгладжує мімічні зморшки біля рота.
Якщо і ви станете застосовувати ці нескладні процедури , то результат не змусить себе чекати. Менше ніж через місяць шкіра стане помітно більш пружною.
Для догляду за руками використовую такий рецепт.
Беру майонез і додаю в нього дрібну сіль. Акуратно масажують сумішшю кисті рук 1-2 хв., Потім змиваю водою і наношу живильний крем. 1 -2 процедури - і ручки як у немовляти !