7 міфів про зимову косметику

Вважається, що в холоди шкірі потрібен особливий догляд. Це так. Але не всі сформовані на цей рахунок стереотипи правдиві.
Міф 1. У холоди слід застосовувати креми тільки на жирній основі.
Насправді. Потрібно використовувати креми, які підходять вашому типу шкіри - нормальному, сухому або жирного. Останньому типу крем на жирній основі тільки нашкодить, закупорюючи пори і викликаючи появу прищиків.

Міф 2. Жирну шкіру не треба додатково зволожувати.
Насправді. Сухе повітря в приміщеннях однаково шкодить будь-якій шкірі. Тому використовувати зволожуючий крем потрібно, але знову ж, що підходить вашому типу шкіри.
Міф 3. Сонцезахисна косметика взимку не потрібна.
Насправді. Ультрафіолетове випромінювання взимку нікуди не зникає. Але можна використовувати косметику з більш низьким ступенем захисту, ніж влітку, - з рівнем SPF 10 або 15.
Міф 4. Будь губна помада захищає губи від обвітрювання і тріщин .
Насправді. Краще використовувати помаду на жирній основі, а під неї наносити гігієнічну. Блиски бажано відкласти до теплих днів: вони освіжають губи, але волога, що міститься в них, на холоді завмер зает, і губи травмуються ще більше.
Міф 5. Умиватися потрібно гарячою водою - вона краще зволожує шкіру.
Насправді. Гаряча вода сушить шкіру, як і холодна. Сама відповідна вода для вмивання - кімнатної температури. А для душа - тепла.
Міф 6. Взимку отшелушивающие процедури протипоказані.
Насправді. Жорсткі скраби дійсно можуть травмувати обвітрену шкіру, але м'які пілінги, навпаки, усувають лущення і роблять шкіру м'якою. Краще проводить скрабування перед сном (нема перед виходом на вулицю!), А після наносити зволожуючий крем.
Міф 7. Прогулянки на свіжому повітрі в морозні дні насичують шкіру киснем, а значить, освіжають і оздоровлюють.
Насправді. Прогулянки на морозі корисні, якщо мова йде про здоровий рум'янець на нормальній шкірі. Якщо ж шкіра тонка і є схильність до куперозу, перед прогулянкою обов'язково потрібно наносити захисний крем.