Як все встигнути

Раніше я думала, що мені не вистачає часу через маленької дитини, яка постійно вимагав уваги і турботи. Але син підріс, пішов до школи, став самостійним, а я продовжувала крутитися як білка в колесі. Чоловік часто їздив у відрядження, і всі основні турботи по будинку лягали на мене. Щоб максимально зовсім встигати, я вивела кілька закономірностей для економії часу, які ми всією сім'єю намагаємося дотримуватися.

Кожен із членів сім'ї має чітко знати і виконувати свої обов'язки. Наприклад, вранці я встаю раніше всіх, щоб приготувати сніданок, підготувати одяг для чоловіка і сина. Чоловік відвозить сина до школи , а я в цей час встигаю зробити прибирання, помити посуд. Також в обов'язки чоловіка входять покупки для дому, т.к. з роботи він повертається на машині. На синові - прибирання в його кімнаті та інша посильна робота по дому.
Не витрачати часу даремно. При проїзді в міському транспорті, в черзі (у нотаріуса, стоматолога, в банку і т.п.), в обідню перерву на роботі я встигаю почитати щось корисне (книгу, газети, матеріали для своєї дисертації і т.п.).
Поєднувати відразу кілька справ. Так, я відводжу дитину після школи в гуртки. Поки він займається, у мене є 1 -2 вільних години. Йти додому і знову повертатися зустрічати сина немає сенсу. Тоді я намагаюся залагодити інші справи поблизу (заплатити за комунальні послуги, сходити на пошту).
Користуватися досягненнями сучасної техніки. Може бути, фінансові можливості не дозволяють все відразу, але можна визначитися з найголовнішим. Пральна машина-автомат, хлібопічка, кухонний комбайн, блендер, мікрохвильовка допомагають заощадити багато часу.
Заготовлювати домашні напівфабрикати. Щоб кожен день не ліпити вареники і пельмені і не купувати їх у магазині, я у вільний час роблю їх відразу багато, заморожую і цілий тиждень майже не витрачаю часу на приготування. Крім напівфабрикатів, чищу, нарізаю і заморожую овочі та зелень. Потім дістаю готовий пакет, висипаю в окріп - і суп готовий.
Мені здається, в цих радах немає нічого складного чи неможливого. Просто, як все геніальне, і дуже полегшує життя.