Що потрібно знати про гігієнічну помаду

Як косметолог можу впевнено сказати, що гігієнічна помада взимку необхідна (причому не тільки жінкам).
У виборі, правда, дивно заплутатися: асортимент різноманітний, розкид цін великий, а в чому відмінність помади за 50 гривень і за 5 - незрозуміло. Але це - на перший погляд. Потрібно просто уважно вивчити склад.

У кожній гігієнічної помаді є віск - бджолиний або пальмовий, який захищає шкіру. Кошти на основі бджолиного воску зазвичай дорожче, але їх можна використовувати, тільки якщо у вас немає алергії на продукти бджільництва. Пальмовий віск гіпоалергенний.
«Освіжаючі компоненти» (ментол, фенол, камфора) додають губам об'єму (помада з цією «опцією » і стоїть дорожче). Але пухкі губи, по-перше, не кожному типу зовнішності підійдуть, а по-друге, зазначені речовини можуть викликати запалення шкіри.
Дешева продукція може містити в складі речовини, яких зовсім не повинно в ньому бути. Наприклад , саліцилова кислота сильно сушить губи, а силіконове масло створює на губах плівку, крізь яку не можуть проникнути зволожуючі речовини.
З іншого боку, дешева гігієнічна помада - не обов'язково шкідлива. Якщо в складі продукту вказані натуральні зволожуючі і жирові компоненти (вазелін, ланолін, віск, природні масла), не міститься барвників і добавок під грифом Е, можна оформляти покупку. В принципі, собівартість натуральної гігієнічної помади не так вже велика - ми в основному переплачуємо за бренди.