Домашня косметика на мінеральній воді

Елітну ухаживающую косметику виробляють на термальній воді. Удома її можна замінити процедурами на основі схожої за складом мінеральної води.

- Для всіх типів шкіри підійде живильна маска з геркулесу, меду і гліцерину. Кожного інгредієнта треба взяти по 1 ч. л. і розвести складу мінводою. Тримати маску на обличчі 20 хв., Потім змити.
- Для сухої шкіри розвести в 0,5 склянки Мінводи 1 ст.л. меду, змочити в розчині ватний тампон і протерти ним особа. Через 10 хв. вмитися.
- Щоб підвищити тонус шкіри, потрібно протирати обличчя і шию серветкою, змоченою в підігрітій мінеральній воді, а потім кубиком льоду з цієї ж води. Так 6 разів. Наприкінці нанести на шкіру живильний крем.
У мене жирна шкіра і розширені пори , іноді вискакують прищики. Я борюся з ними, розводячи в 0,5 склянки Мінводи 0,5 ч.л. гліцерину, 1 ч.л. соку лимона і протираючи обличчя цим засобом.
Проводжу процедури на основі мінеральної води курсами по 1 місяцю тричі. Обожнюю відчуття, коли після них шкіра робиться свіжою, пружною і гладкою!