4 корисні ідеї для зберігання речей

Щоб підтримувати порядок у квартирі зовсім не обов'язково замовляти масивну вбиральню або встановлювати ще одна шафа. Можна обмежитися нескладними але значно полегшують життя саморобними пристосуваннями.

1. ДЛЯ РЕМЕНІВ ШАРФ КРАВАТКУ.
Розмістити на 1-2 вішалках всі ремені шарфики, краватки т. п. допоможе вішалка виконана за схемою з листа фанери 10 мм. Металевий гачок можна взяти від старої вішалки. Розміри визначте самостійно орієнтуючись на габарити шафи або гардеробної. Бажано попередньо зробити ч шаблон з паперу перенести його на заготовку з фанери. Бічні виїмки вирізати лобзиком отвори просвердлити. Обробити краї наждачним папером. Просвердливши отвір для гачка вставить гачок зафіксувати клеєм.
2. КОМОД ПІД ЛІЖКОМ.
Висувні ящики від старих комодів можуть отримати нове життя в якості висувних контейнерів. Потрібно лише прикріпити до дна ящиків меблеві ролики розмістити наприклад під ліжком там вони не будуть на виду. У таких контейнерах можна зберігати сезонний одяг постільна білизна рушники т. п. Висуватися засуватися вони будуть легким рухом.
3. ДЕРЖАТЕЛЬ ДЛЯ ПЛІЧОК.
Якщо потрібно швидко підготувати місце для вішалок з одягом наприклад на полиці над пральною машиною просто прикрутіть до краю полиці пластикову трубу по довжині полки на неї повісьте вішалки.
4. ДЛЯ ШАПОК РУКАВИЧОК.
Шапки рукавички займуть мінімум місця в шафі якщо розмістити їх на стінці закріпивши за допомогою шматка дроту білизняних прищіпок. Спершу один кінець дроту закріпіть на стінці шафи саморізом через отвір пружинки наживите необхідну кількість прищіпок. Потім натягніть дріт зафіксуйте його другий кінець. Шапки, рукавиці рукавички затисніть в прищіпках.